Przejdź do treści
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Festiwal Edukacji Alternatywnej

28 stycznia | 11:00 - 18:00

Darmowe
FESTIWAL WROCŁAWSKIEJ EDUKACJI ALTERNATYWNEJ
EDUKACJA. RELACJE. WYBÓR.
Edukacja to relacja – stało się hasłem wielu konferencji i prelekcji znanych działaczy edukacyjnych, zmieniających polski system edukacji na lepsze. W całej Polsce, jak również we Wrocławiu istnieje, tworzy się i rozwija coraz więcej inicjatyw i miejsc edukacyjnych, które wychodzą poza sztywne ramy przestarzałego systemu, skupiając się na poszukiwaniu metod edukacyjnych rozwijających kompetencje przyszłości szytych na miarę i dopasowanych do dziecka.
Festiwal Wrocławskiej Edukacji Alternatywnej przeznaczony jest przede wszystkim dla rodziców zarówno dzieci w wieku przedszkolnym, którzy dopiero zaczynają szkolną przygodę, jak i dzieci starszych, którzy szukają zmiany i alternatywnych do systemowych rozwiązań będąc już na konkretnym etapie edukacyjnym.
Festiwal ma na celu pokazanie różnorodności alternatywnych rozwiązań edukacyjnych: szkoły wolnościowe, demokratyczne, autorskie, niepubliczne, publiczne. Zmiana w edukacji jest wspólnym celem, który prowadzi do różnorodności oddolnych inicjatyw.
Nasi goście – eksperci z dziedziny edukacji alternatywnej – podzielą się swoją wizją, wiedzą i doświadczeniem, pokazując swoją wizję i sposób realizacji procesu edukacyjnego w swojej przestrzeni edukacyjnej.
Dokładny program i prelegenci zostaną przedstawieni wkrótce.
Wydarzenie jest darmowe, jednak obowiązują zapisy, w związku z czym prosimy o wypełnienie formularza:
https://forms.gle/8v97mkYJ7xLH6fcT7

Szczegóły

Data:
28 stycznia
Godzina:
11:00 - 18:00
Koszt:
Darmowe
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce wydarzenia

Sala Konferencyjna SWPS
ul.Ostrowskiego 30B
Wrocław, dolnośląskie Poland
+ Google Map