Przejdź do treści
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

INSPIR@CJE WCZESNOSZKOLNE 2023

15 kwietnia, 2023

280zł

Unikalna w swoim rodzaju konferencja dydaktyczno-metodyczna w wykonaniu praktyków – nauczycielek klas 0-3 szkół podstawowych i przedszkoli.

INSPIR@CJE WCZESNOSZKOLNE, obok jesiennych INSPIR@CJI (w 2023 roku w dniach 23-24 września) to jedna z form debaty edukacyjnej, którą od wielu lat prowadzi redakcja portalu Edunews.pl wspólnie z Fundacją Think! i Think Global przy współpracy merytorycznej z Superbelframi. Wspólnie zastanawiamy się, co warto zmienić. Doświadczenia ostatnich lat przekonują nas, że edukacja wczesnoszkolna w Polsce może być skutecznie poprawiana i modernizowana TYLKO dzięki oddolnym inicjatywom, które rodzą się w szkole lub obok szkoły, a które są realizowane przez osoby mające bliski, codzienny związek z edukacją i małymi dziećmi.

Od jakości edukacji w klasach I-III zależy bardzo dużo. Od tego, z jakim entuzjazmem, kompetencjami i nastawieniem do uczenia się uczeń opuszcza klasę trzecią, zależy jak będzie uczył się później. Wczesny etap kształcenia wyposaża uczniów w podstawowy zasób umiejętności i postaw, na których mogą być rozwijane szerokie kompetencje w następnych latach. Dlatego spotykamy się, dzielimy się doświadczeniami i inspirujemy się nawzajem. Konferencja dwudniowa (sobota-niedziela), około 20 wystąpień.

Miejsce wydarzenia

Centrum Konferencyjne
Chałubińskiego 8
Warszawa, mazowieckie Poland
+ Google Map