Przejdź do treści
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

KONFERENCJA „Seksualność osób pochodzących z rodzin dysfunkcyjnych.”

26 kwietnia | 10:00 - 15:00

Free
Szanowni Państwo,
z przyjemnością zapraszamy Was do udziału w konferencji realizowanej w formie hybrydowej pt. Seksualność osób z rodzin dysfunkcyjnych.
Serdecznie prosimy o dokładne przeczytanie poniższych informacji i zapisanie się przez link, który odpowiada Państwa formie udziału w wydarzeniu.
Konferencja pt. Seksualność osób pochodzących z rodzin dysfunkcyjnych realizowana jest we współpracy z Wyższą Szkołą Europejską w Krakowie.
Skierowana jest do osób, których temat dotyczy bezpośrednio (jeśli pochodzisz z rodziny dysfunkcyjnej, to serdecznie zapraszamy Cię na spotkanie) oraz do terapeutów, psychologów, pedagogów, seksuologów, psychotraumatologów oraz studentów psychologii i nauk pokrewnych.
Wydarzenie odbędzie się 26 kwietnia (piątek) 2024 roku, w godzinach 10:00-15:00 w auli znajdującej się w budynku WSE (al. Jana Pawła II 39a w Krakowie).
Przewidzieliśmy min. 4 prelekcje (agenda zostanie udostępniona w aktualnościach tego wydarzenia), a wśród nich wystąpienia praktyków w swojej dziedzinie dotyczące ww. seksualności.
Po każdej z prelekcji odbędzie się panel dyskusyjny uczestników z prelegentem. To dobry moment na zadanie pytań!
Udział stacjonarny jest całkowicie bezpłatny, a dla uczestników przewidziano m.in. pakiety startowe z materiałami edukacyjnymi, dostęp do kawy, herbaty i drobnego poczęstunku.
Każdy z uczestników otrzyma imienny certyfikat uczestnictwa w wydarzeniu.
Informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona ze względu na udostępnioną salę.
Udostępniamy także możliwość wzięcia udziału w formie ONLINE. Cała konferencja będzie transmitowana za pośrednictwem Clickmeeting. Liczba miejsc jest również ograniczona – w wydarzeniu może wziąć udział wyłącznie 50 osób.
Każdy z uczestników otrzyma imienny certyfikat oraz istnieje możliwość wystawienia faktury, ponieważ udział w wydarzeniu zdalnym to koszt 49zł.
Link do zapisów udziału online: https://stww.clickmeeting.com/konferencja-pt…/register

Szczegóły

Data:
26 kwietnia
Godzina:
10:00 - 15:00
Koszt:
Free
Kategorie Wydarzenie:
,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1411047762830851/?ti=ls

Inny

Link do zapisów / biletów
https://forms.office.com/e/THaYu5NXU8