Przejdź do treści
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Media a Edukacja. W Służbie Człowiekowi

20 kwietnia - 21 kwietnia

400zł

Serdecznie zapraszamy w dniach 20-21 kwietnia 2023 roku na naszą kolejną, dwunastą już, konferencję z cyklu „Media a edukacja”, tym razem pod hasłem „W służbie człowiekowi”. Tradycyjnie spotkamy się w gronie nauczycieli, edukatorów i naukowców, by podzielić się wynikami badań, projektami i doświadczeniami na temat roli mediów w edukacji i dbania o dobrostan cyfrowy uczniów, nauczycieli i rodziców.

Od początku istnienia stanowią miejsce refleksji naukowej nad edukacją medialną – kształtowaniem umiejętności świadomego, krytycznego, odpowiedzialnego i selektywnego korzystania z nowych technologii oraz tworzenia i nadawania komunikatów medialnych.

Swoją obecność zapowiedzieli już: prof. Jacek Pyżalski, Agata Łuczyńska (prezeska Fundacji Szkoła z Klasą), dr Anna Michniuk (youtubowa Ciocia Ania), Aleksandra Czetwertyńska (Centrum Cyfrowe), prof. Michał Klichowski (UAM) i Zbigniew Karwasiński (PCSS), którzy opowiedzą o wyzwaniach związanych ze sztuczną inteligencją, Agnieszka M. Barwicka (projekt DigiSEL), Katarzyna Łuszczak (Atabi), prof. Marlena Plebańska (STEAM) i wielu, wielu innych świetnych mówców.

Konferencja będzie znakomitą okazją do spotkania się w przestrzeni Ogrodu Botanicznego UAM oraz wspólnego biesiadowania podczas bankietu w Restauracji Dąbrowskiego 42.
Szczegółowe informacje wraz z formularzem zgłoszeniowym znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej: http://edunet.home.amu.edu.pl/

Szczegóły

Początek:
20 kwietnia
Koniec:
21 kwietnia
Koszt:
400zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
Witryna internetowa:
http://edunet.home.amu.edu.pl/

Inny

Link do zapisów / biletów
http://edunet.home.amu.edu.pl/zgloszenia/

Miejsce wydarzenia

Ogród Botaniczny Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Dąbrowskiego 165
Poznań, wielkopolskie 60-594 Poland
+ Google Map