Przejdź do treści
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Międzynarodowa Konferencja nt. Surowców Fosforowych w Krajach V4

24 kwietnia

Udział w Konferencji jest bezpłatny.

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w Międzynarodowej Konferencji nt. Surowców Fosforowych w Krajach V4, która stanowi podsumowanie projektu pt. How to stay alive in V4? Phosphorus Friends Club builds V4’s resilience (akronim: PhosV4). Celem projektu jest zwiększenie wiedzy i świadomości na temat znaczenia surowców fosforowych w produkcji żywności w krajach Grupy Wyszehradzkiej i opracowanie strategii zarządzania surowcami fosforowymi zapewniającej jego wystarczającą ilość do produkcji żywności.

Strona internetowa projektu: www.phosv4.eu

Nadrzędnym celem Konferencji jest przedstawienie problematyki niedoboru fosforu w krajach Grupy Wyszehradzkiej oraz prezentacja innowacyjnych rozwiązań (technologicznych, środowiskowych, gospodarczych i społecznych) mających na celu zapobieganie niedoborom fosforu w gospodarce i które mogą zostać wdrażane w ramach Gospodarki o Obiegu Zamkniętym oraz strategii Zielonego Ładu.

Zachęcamy do składania referatów poruszających problematykę gospodarowania fosforem na różnych płaszczyznach, nie ograniczając się do państw Grupy Wyszehradzkiej, lecz prezentując wszelkie aspekty związane z surowcami fosforowymi.

W programie Konferencji przewidziane są prezentacje ustne oraz posterowe. Nadesłane streszczenia referatów zostaną włączone do materiałów konferencyjnych.

🔸Kiedy? 24 kwietnia 2024r.
🔸Gdzie? Zakład Uzdatnia Wody Kraków – Bielany (Kraków) & online (dla słuchaczy)
🔸Koszt? Udział w Konferencji jest bezpłatny
🔸Język? Angielski

Szczegółowe informacje na temat Konferencji oraz rejestracji dostępne są na stronie internetowej: www.phosv4.eu/conference-1
Strona internetowa jednostki finansującej: www.visegradfund.org

Wydarzenie towarzyszące: Międzynarodowa Konferencja – Woda i Ścieki w Gospodarce o Obiegu Zamkniętym (CEwater): www.cewater.eu

Miejsce wydarzenia

Zakład Uzdatnia Wody Kraków
ul. Księcia Józefa 299
Kraków, małopolskie 30-243 Poland
+ Google Map