Przejdź do treści
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Międzynarodowa Konferencja „Pływaj z autyzmem”

15 czerwca | 09:00 - 16 czerwca | 17:00

1600zł

Już po raz drugi mamy przyjemność zaprosić Was na kolejną edycję międzynarodowej Konferencji „Pływaj z autyzmem”. Będzie to niezwykłe wydarzenie, w pełni poświęcone metodyce pracy instruktora pływania, nauczyciela, rodzica oraz pozostałych osób pracujących z Osobami zmagającymi się z ASD.

Zdobędziesz praktyczną wiedzę i warsztat pracy, z którymi zbudujesz bezpieczną przestrzeń dla dzieci. Będzie to także niepowtarzalna okazja, aby nawiązać kontakty z wieloma profesjonalistami, dzielić się doświadczeniami oraz inspirować się nawzajem.

Poznasz wybitnego prelegenta, a jednocześnie praktyka, otrzymując możliwość odbycia wraz z nim warsztatów praktycznych w drugim dniu konferencji. W warsztatach będzie uczestniczyć grupa Dzieci i Młodzieży w spectrum autyzmu, dzięki czemu zyskasz odzwierciedlenie praktyki wobec nabytej dzień wcześniej teorii, a także dowiesz się, dlaczego ASD „niejedno ma imię”

Naszym Prelegentem będzie Tammy Anderson-Lee, która przybędzie do nas aż z San Diego California (USA). Tammy jest właścicielką Szkoły Aqua Pro Swim School. Więcej o niesamowitej działalności Tammy przeczytacie już wkrótce, na stronie naszego wydarzenia na FB, gdzie regularnie polecamy zaglądać (Link do wydarzenia).

W 2019 roku zorganizowaliśmy ją po raz pierwszy w Europie, w Szczecinie na której mieliśmy ponad 120 uczestników z 7 krajów Europy!. Teraz odbędzie się ona w malowniczym rejonie Kaszub, ok. 30 km od Gdyni w Rekowie Górnym , gdzie na co dzień z Dziećmi z niepełnosprawnościami pracuje współorganizator tego wydarzenia Przyjazna Szkoła Pływania

Szczególnie zapraszamy:
Instruktorów/Trenerów pływania
Właścicieli szkół pływania
Nauczycieli przedszkolnych/szkolnych/akademickich
Terapeutów/psychologów/pedagogów
Rodziców Dzieci w spektrum autyzmu
Wychowawców kolonijnych
Ratowników wodnych
Pozostałe osoby pracujące z Dziećmi, chcące poszerzyć swój warsztat pracy

Szczegóły

Początek:
15 czerwca | 09:00
Koniec:
16 czerwca | 17:00
Koszt:
1600zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/369898532605357/?ti=ls

Organizator

Fundacja Safer 3

Miejsce wydarzenia

Hotel Wieniawa
Lipowa 34
Rekowo Górne, Poland
+ Google Map