Przejdź do treści
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Międzynarodowa Konferencja „Uwaga! Smartfon”

6 czerwca, 2023

Bezpłatna

Konferencja „Uwaga! Smartfon” to unikatowe w skali całej Europy wydarzenie poświęcone zagadnieniom cyfryzacji i nadmiernemu korzystaniu z urządzeń ekranowych przez dzieci i młodzież. W gronie wybitnych specjalistów z dziedziny pedagogiki, psychologii i psychiatrii oraz ekspertów i popularyzatorów wiedzy o cyfrowych zagrożeniach i cyfrowej higienie chcemy dyskutować m.in. o „uzależnieniu od ekranów”, cyfryzacji edukacji, kwestii smartfonów w szkołach i roli nowoczesnych technologii w życiu społecznym.

W sześciu panelach dyskusyjnych poświęconych m.in.: cyfryzacji edukacji, „uzależnieniu od ekranów”, cyfrowej higienie, kwestii smartfonów w szkołach, roli nowoczesnych technologii w życiu społecznym udział wezmą wybitni eksperci, naukowcy i popularyzatorzy z Polski, USA i Niemiec.
Gośćmi specjalnymi będzie:
– profesor Gary W. Small i Gigi Vorgan — autorzy bestsellerów „iMózg” i „Spod kozetki. O pewnym psychiatrze i jego najdziwniejszych przypadkach”.
– profesor Manfred Spitzer — autor bestsellerów: „Cyfrowa demencja”, ”Epidemia smartfonów”, „Jak uczy się mózg”.
– profesor Andrzej Zybertowicz — autor „Samobójstwo Oświecenia. Jak neuronauka i nowe technologie pustoszą ludzki świat” i „Cyber kontra real. Cywilizacja w techno-pułapce”.

Organizator

Fundacja Projekt PL
Email
kontakt@projektpl.org
Zobacz witrynę: Organizator

Inny

Link do zapisów / biletów
https://uwagasmartfon.pl/rejestracja/

Miejsce wydarzenia

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach
plac Sławika i Antalla 1
Katowice, Śląskie 40-163 Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia