Przejdź do treści
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Międzynarodowa Konferencja Woda i Ścieki w Gospodarce o Obiegu Zamkniętym (CEwater)

22 kwietnia - 24 kwietnia

Free

Serdecznie zapraszamy do udziału w Międzynarodowej Konferencji – Woda i Ścieki w Gospodarce o Obiegu Zamkniętym (CEwater), będącej podsumowaniem projektu pt. „Opracowanie kompleksowych rozwiązań odzysku wody i podnoszenie świadomości o kluczowej roli wody w procesie transformacji w kierunku gospodarki o obiegu zamkniętym (GOZ)” (akronim wodoGOZowanie w praktyce), który korzysta z dofinansowania w ramach Funduszy Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG). Celem projektu jest wzmocnienie transformacji w kierunku GOZ w zakresie cyrkularnego gospodarowania zasobami wodnymi.

Strona internetowa projektu: http://www.wodogozowanie.com

Celem Międzynarodowej Konferencji CEwater jest podsumowanie projektu wodoGOZowanie w praktyce, problematyki i sposobów gospodarowania wodą i ściekami, przedstawiania najlepszych praktyk wdrażania GOZ w sektorze gospodarki wodno-ściekowej w ramach rozwiązań organizacyjnych, technologicznych i edukacyjno-informacyjnych.

W programie konferencji przewidziane są prezentacje ustne i posterowe, a także sesje panelowe. Nadesłane streszczenia referatów (w języku angielskim i polskim) zostaną włączone do materiałów konferencyjnych.

Źródło finansowania: Konferencja odbędzie się jako podsumowanie projektu „wodoGOZowanie w praktyce – opracowanie kompleksowych rozwiązań odzysku wody i podnoszenie świadomości o kluczowej roli wody w procesie transformacji w kierunku gospodarki o obiegu zamkniętym (GOZ)” korzysta z dofinansowania o wartości 323 549,34 euro otrzymanego od Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach Funduszy EOG. Celem projektu jest wzmocnienie transformacji w kierunku GOZ w zakresie cyrkularnego gospodarowania zasobami wodnymi.

Wydarzenie towarzyszące: Konferencja podsumowująca project PhosV4 pt. „Phosphorus Raw Materials in Visegrad Countries”: https://www.phosv4.eu/conference-1

Szczegóły

Początek:
22 kwietnia
Koniec:
24 kwietnia
Koszt:
Free
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,
Witryna internetowa:
https://www.cewater.eu/

Inny

Link do zapisów / biletów
https://www.cewater.eu/registration-1

Miejsce wydarzenia

Zakład Uzdatniania Wody Bielany
ul. Księcia Józefa 299
Kraków, małopolska 30-243 Poland
+ Google Map